Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimler

Kurslarımız ve Birebir Özel Eğitimlerimiz ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabı burada.

LM Club

Düzenli İngilizce pratiği yapmak için LM Club üyesi ol. Aklına takılan soruların cevapları burada.

Mağaza

Mağazamızdan aldığın ürünlerle ilgili aklına takılan bir şey varsa hemen sıkça sorulan soruları incele.

EĞİTİMLER

sss

Birebir özel eğitimlerimiz öğrencimizin bireysel ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kendi isteklerine göre özel olarak planlanır. Eğitimi almaya karar verdikten sonraki süreç şu şekilde ilerler:

  • Öğrencinin seviyesini belirlemek için iki sınav yapılır. İlk sınav dilbilgisi, kelime ve okuma/anlamaya dayalı seviye tespit sınavıdır. İkincisi ise konuşma becerilerini ölçmek amaçlı yapılan konuşma sınavıdır. Konuşma sınavı eğitim koordinatörümüz tarafından öğrenciyle planlanarak uzaktan yapılır.
  • Yazılı ve sözlü sınav yapıldıktan sonra eğitim koordinatörümüz öğrencinin tüm ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek ona özel bir program oluşturur. Öğrencinin derslerini almak istediği saatler belirlenir.
  • Öğrenciye öğretmen ataması yapılır ve gerekli kaynaklar iletilir.
  • Şimdi canınız ne zaman isterse dersinizi reserve edip İngilizce çalışmaya başlayabilirsiniz!

Eğitimlerimizin arkasındayız. Eğer aldığınız eğitimden memnun kalmadıysanız 7 gün içinde ödediğiniz ücretin tamamı için iade talep edebilirsiniz.


Ancak videolu eğitimlerde 3 dersten fazla çalışmamış olmanız gerekir. Birebir eğitimlerde eğer ilk dersten sonra memnun kalmazsanız yine aynı şekilde full iade sağlanır.

Videolu eğitimlerde her ünitenin içinde konu anlatımı içeren videolar, ders boyunca kullanmanız için oluşturulmuş ünite özeti içeren kitapçıklar, her konunun ardından konuyu pekiştirmeniz için hazırlanmış quizler, konuşma pratiği yapabilmeniz için oluşturulmuş videolar, sesletiminizi geliştirecek öneriler bulunmaktadır. Ayrıca her ünitenin sonunda yazma yeteneğinizi geliştirmek için ödevler verilmektedir. Yazdığınız metinlere eğer geridönüt almak istiyorsanız, kurslar sayfamıza giderek bu hizmeti satın alabilirsiniz.

Videolu eğitimlere erişiminiz 6 ay boyunca 7/24 açıktır. 6 ayın sonunda erişiminiz otomatik olarak kalkacaktır. 

Sizler için oluşturulmuş kitapçıkları indirerek kendi arşivinizde saklayabilirsiniz ancak ders anlatım videolarını indirmek mümkün olmayacaktır.

LM CLUB

LM Club İngilizce seviyesi B1 ve üstü olan kişilerin pratik yapabilmesi için kurulmuş online bir kulüptür.

LM Club’da online konuşma pratiğinden ziyade kulüp üyelerine özel içerikler, eğitimler, seminerler ve kaynaklar vardır. Haftalık düzenli konuşma seansları düzenlenir ve kulüp üyeleri istediği seansa sınırsız girebilir.

LM Club üyesi olmak için yaş aralığı yoktur. Tüm yaş gruplarına uygundur.

Canlı konuşma pratikleri sanal ortamda yapılıyor. Tek ihtiyacınız olan şey telefon/bilgisayarınız ve bir mikrofon. Konuşma pratiğine katılmak için, etkinlikler sekmesine giderek katılmak istediğiniz seans için rezervasyon yapmanız yeterli olacak.

Sözümüzün arkasındayız. LM Club üyeliği aldıktan sonra, size uygun olmadığını ya da fayda sağlamayacağını düşünüyorsanız, 7 gün içinde iade garantisi veriyoruz.

 
Hayır. LM Club’da konuşma pratikleri kü.ük gruplar halinde diğer öğrenenlerle birlikte mentor gözetmenliğinde yapılır. Birebir eğitim almak istiyorsanız, şuraya göz atabilirsiniz.
sss

MAĞAZA

sss

Lingua Book yabancı dil öğrenen herkesin çalışmalarını etkili ve kalıcı kılmasını sağlayacak süresiz ajanda ve not defteridir. Lingua Book yaptığınız çalışmaların takibini sağlamanız, etkili notlar almanız ve öğrendiğiniz bütün yabancı dillerde başarı sağlamanız için dilbilimci ekibimiz tarafından oluşturulmuştur. Çünkü biz biliyoruz ki eğer düzenli çalışarak ilerlemenizi takip ederseniz ve etkili notlar alarak özgüvenli bir şekilde ilerlerseniz başaramayacağınız hiçbir şey yoktur.

 

Yabancı dil öğrenmek isteyen ama başarısız olan çoğu kişinin asıl sorunu bilgi ya da yetenek eksikliği değildir. Motivasyon eksikliği, düzenli çalışmama, düzensiz notlar alma ve tam olarak nereye gittiğini bilmeme yabancı dil öğrenirken öğrencilerin karşılaştığı temel sorundur. Bu sorunu çözmenizde yardımcı olmak için sizlere özel Lingua Book’u oluşturduk. Lingua Book ihtiyacınız olan motivasyonu size sağlayacak, tüm notlarınızı etkili bir şekilde almanızda yardımcı olacak ve öğrenmek istediğiniz yabancı dili başarılı bir şekilde konuşmanızı sağlayacak. Biz size güveniyoruz. Siz de yapabileceğinize inanıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden ilk adımı atın.

 

Ürünlerimizin hep arkasındayız. Eğer Lingua Book’u aldıktan sonra size faydası olmadığını düşünüyorsanız, kullanmadan 7 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz ücretin tamamını geri alabilirsiniz.

 
Hayır. E-kitap olan ürünlerimizi aldıktan sonra anında indirip kendi bilgisayaranızda veya telefonunuzda saklayabileceğiniz için, ekitap olan ürünlerimizin iadesi yoktur.
Need help?