LM Kayıtları Başladı!

Yurtdışında yaşarken yabancılar ile biz Türkler arasında çok büyük bir fark keşfettim. Onların İngilizce bilgisi bize kıyasla çok daha iyi. Yükseklisansımı da tam olarak bu konu üzerine yaptım. Neden bizim İngilizce dil yeteneğimiz onlara kıyasla daha geride? 

Sebeplerini uzun uzun anlattığım videoyu youtube kanalımızda bulabilirsiniz ama özetle biz ingilizceye daha az maruz kalıyoruz. Bizim alışkanlıklarımız, bakış açımız İngilizce öğrenme yolculuğumuzu daha acılı, daha uzun kılıyor. Bazılarımız için ise neredeyse imkansız kılıyor. (Bu yorucu sürecin altında ezilip pesedenlerimiz). Ama böyle olmak zorunda değil. 

Tezimi yazarken hayalini kurduğum bir fikir vardı. Öyle bir ortam oluşturmak istedim ki herkes korkularını yensin, ihtiyacı olan motivasyonu bulsun, aynı hisleri paylaşan insanlarla biraraya gelsin ve İngilizce artık kapıları kapatan bir engel olmaktan çıksın. 

Ve LM CLUB fikri doğdu. LM Club İngilizce korkunuzu yenmek ve düzenli pratiklerle seviyenizi hep yüksek tutmak için kurulmuş online konuşma klubü. Bu klüpte düzenli İngilizce konuşma pratikleri, aylık dersler/görüşmeler, aklınıza takılanları sorabileceğiniz bir platform olacak. Sadece size özel hazırlanmış yol gösteren eğitimler, kaynaklar, kitapçıklar ve testler olacak. Zamanla aramıza yabancıların da katılmasını öngörüyorum ki hiç Türkçe bilmeyen biriyle iletişim kurmanın gerginliğini de üzerimizden atalım. 

LM Club’ın kurucu üyesi olmak ister misin? Kurucu üyelerin ödediği ücret hiçbir zaman değişmeyecek. Kuruluş sürecinden sonra üyelik ücretinin fiyatı hiç şüphesiz artacak. Ancak kurucu üyeler üye oldukları süre boyunca hep aynı ücreti ödemeye devam edecek. Platform ilerledikçe değişen ücretlerden hiçbir zaman etiklenmeyecekler. Kurucu üye sayısı sınırlı olacak. Başvuruları whatsapp yolu ile alıyoruz. Eğer kuruyucu üye olmak ve bu fırsatı hayatınız boyunca değerlendirmek istiyorsanız hemen Whatsaptan bizimle iletişime geçin. 

Whatsapptan Hemen Mesaj Atmak için Tıkla: wa.me/message/AAKVWLSBKZWBO1

Telefon Numaramız: 05348847777

Email: [email protected]

Write a comment