Merak Ettikleriniz - Lingua Matik

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz

Eğitimler

İngilizce öğrenmek istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Sıfırdan başlayarak ileri derecede İngilizce öğrenmek için hayat boyu erişimli ve sertifikalı kurslarımızı incele

Her hafta mentörler eşliğinde İngilizce Konuşma pratiği yapmak için LM Club’a katıl. 

Çalışmalarını en güzel ve verimli şekilde ilerletmek için Lingua Book’u incele. 

Bizi sadece sosyal medyada takip ederek bile İngilizce öğrenen kişilerden biri de sen ol. Bizi Tiktok, Instagram ve Youtube’da takip edebilirsin.

Neden sizin eğitimlerinizi almalıyım?

Eğitimlerimiz İngilizceyi en etkili ve en kısa sürede öğrenmeniz için Lingua Matik’e özel yöntemlerle kurucumuz öğretim görevlisi Merve Erçin tarafından oluşturulmuştur. Okuma, dinleme, yazma ve dinleme olmak üzere bütün yeteneklere odaklı olan eğitimlerimizin içinde videolu ders anlatımları, alıştırmalar, konuşma ve telaffuz çalışmaları, ders notları ve yazma ödevleri bulunmaktadır. 

Eğitimlerimizde her ünitenin içinde konu anlatımı içeren videolar, ders boyunca kullanmanız için oluşturulmuş ünite özeti içeren kitapçıklar, her konunun ardından konuyu pekiştirmeniz için hazırlanmış quizler, konuşma pratiği yapabilmeniz için oluşturulmuş videolar, sesletiminizi geliştirecek eğitimler bulunmaktadır. Ayrıca her ünitenin sonunda yazma yeteneğinizi geliştirmek için ödevler verilmektedir.

Dersler canlı mı? Kaç ay erişebilirim? İndirebilir miyim?

Konuşma kulübümüz LM Club haricindeki eğitimlerimiz canlı değildir. Eğitimlerimiz online kendi hızınızda ilerleyebileceğiniz, 7/24 platformumuza girerek İngilizce çalışabileceğiniz bir sistem üzerine kurulmuştur. O yüzden satın aldıktan sonra hayat boyu erişim hakkınız bulunmaktadır. Hayat boyu erişim Lingua Matik online dil okulunun aktif faaliyet gösterdiği tüm zaman anlamına gelmektedir. 

Sizler için oluşturulmuş kitapçıkları indirerek kendi arşivinizde saklayabilirsiniz ancak ders anlatım videolarını indirmek mümkün olmayacaktır.

Aldığım eğitimi iade edebilir miyim?

Tüm eğitimlerimizin arkasındayız. Eğer aldığınız eğitimden memnun kalmadıysanız 7 gün içinde ödediğiniz ücretin tamamı için iade talep edebilirsiniz. Ancak 3 videodan fazla izlememiş olmanız gerekmektedir.

LM Club

LM Club Nedir? İşleyişi Nasıldır? Yaş aralığı nedir?

LM Club İngilizce seviyesi B1 ve üstü olan kişilerin pratik yapabilmesi için kurulmuş online bir konuşma kulübüdür. Her hafta canlı konuşma seansları olur ve kulüp üyeleri istediği seansa sınırsız girebilir. 

LM Club’da online konuşma pratiğinden ziyade kulüp üyelerine özel içerikler, eğitimler, seminerler ve kaynaklar vardır. Her ay konu anlatımları olan canlı dersler yapılır. Tüm canlı dersler kayıtlı olup üye olduktan sonra bütün arşivlere erişim hakkınız olacaktır. 

LM Club üyesi olmak için yaş aralığı yoktur. Tüm yaş gruplarına uygundur.

Canlı konuşma pratikleri nerede yapılıyor? Nasıl katılacağım?

Canlı konuşma pratikleri sanal ortamda platformumuz üzerinden yapılıyor. Tek ihtiyacınız olan şey telefon/bilgisayarınız ve bir mikrofon. Konuşma pratiğine katılmak için, etkinlikler sekmesine giderek katılmak istediğiniz seansın üzerine tıklamanız yeterli olacak.

Üyeliği satın aldım. Ancak bana göre olmadığını anladım. Geri ödeme alabilir miyim?

Sözümüzün arkasındayız. LM Club üyeliği aldıktan sonra, size uygun olmadığını ya da fayda sağlamayacağını düşünüyorsanız, 7 gün içinde iade garantisi veriyoruz.

LM Club'da birebir özel dersler var mı?

Hayır. Birebir özel yoktur ancak grup dersleri vardır. Konuşma pratikleri ise 2-3 kişilik küçük gruplar halinde diğer öğrenenlerle birlikte mentor gözetmenliğinde yapılır. 

Mağaza

Lingua Book nedir?

Lingua Book yabancı dil öğrenen herkesin çalışmalarını etkili ve kalıcı kılmasını sağlayacak süresiz ajanda ve not defteridir. Lingua Book yaptığınız çalışmaların takibini sağlamanız, etkili notlar almanız ve öğrendiğiniz bütün yabancı dillerde başarı sağlamanız için dilbilimci ekibimiz tarafından oluşturulmuştur. Çünkü biz biliyoruz ki eğer düzenli çalışarak ilerlemenizi takip ederseniz ve etkili notlar alarak özgüvenli bir şekilde ilerlerseniz başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. 

Neden Lingua Book’u almalıyım?

Yabancı dil öğrenmek isteyen ama başarısız olan çoğu kişinin asıl sorunu bilgi ya da yetenek eksikliği değildir. Motivasyon eksikliği, düzenli çalışmama, düzensiz notlar alma ve tam olarak nereye gittiğini bilmeme yabancı dil öğrenirken öğrencilerin karşılaştığı temel sorundur. Bu sorunu çözmenizde yardımcı olmak için sizlere özel Lingua Book’u oluşturduk. Lingua Book ihtiyacınız olan motivasyonu size sağlayacak, tüm notlarınızı etkili bir şekilde almanızda yardımcı olacak ve öğrenmek istediğiniz yabancı dili başarılı bir şekilde konuşmanızı sağlayacak. Biz size güveniyoruz. Siz de yapabileceğinize inanıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden ilk adımı atın. 

Lingua Book’ aldım. Bana göre olmadığını anladım. İade yapabilir miyim?

Fiziksel ürün olan Lingua Book’un iadesi yoktur. 

Aldığım e-kitapların iadesini yapabilir miyim?

Hayır. E-kitap olan ürünlerimizi aldıktan sonra anında indirip kendi bilgisayaranızda veya telefonunuzda saklayabileceğiniz için, e-kitap olan ürünlerimizin iadesi yoktur.

Need help?