Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimler

Kurslarımız ve Birebir Özel Eğitimlerimiz ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabı burada.

LM Club

Düzenli İngilizce pratiği yapmak için LM Club üyesi ol. Aklına takılan soruların cevapları burada.

Mağaza

Mağazamızdan aldığın ürünlerle ilgili aklına takılan bir şey varsa hemen sıkça sorulan soruları incele.

EĞİTİMLER

sss

Our one-to-one private trainings are specially planned according to the individual needs and demands of our students. After deciding to take the training, the process proceeds as follows:

  • Two exams are held to determine the student’s level. The first test is a placement test based on grammar, vocabulary and reading/comprehension. The second one is the speaking test to measure speaking skills. The speaking test is scheduled with the student by our training coordinator and is done remotely.
  • After the written and oral exam, our education coordinator listens to all the needs and demands of the student and creates a special program for him. The hours that the student wants to take the courses are determined.
  • A teacher is assigned to the student and the necessary resources are communicated.
  • Now you can book your lesson and start studying English whenever you feel like it!

We stand behind our training. If you are not satisfied with the training you have received, you can request a refund for the full amount you paid within 7 days.

However, you should not have studied more than 3 lessons in video tutorials. In one-to-one trainings, if you are not satisfied after the first lesson, a full refund is provided in the same way.

In video trainings, there are videos containing lectures in each unit, booklets containing unit summaries created for you to use throughout the course, quizzes prepared for you to reinforce the subject after each topic, videos created for you to practice speaking, and suggestions to improve your pronunciation. In addition, assignments are given at the end of each unit to improve your writing skills. If you want to receive feedback on the texts you have written, you can purchase this service by going to our courses page.

Videolu eğitimlere erişiminiz 6 ay boyunca 7/24 açıktır. 6 ayın sonunda erişiminiz otomatik olarak kalkacaktır. 

Sizler için oluşturulmuş kitapçıkları indirerek kendi arşivinizde saklayabilirsiniz ancak ders anlatım videolarını indirmek mümkün olmayacaktır.

LM CLUB

LM Club İngilizce seviyesi B1 ve üstü olan kişilerin pratik yapabilmesi için kurulmuş online bir kulüptür.

LM Club’da online konuşma pratiğinden ziyade kulüp üyelerine özel içerikler, eğitimler, seminerler ve kaynaklar vardır. Haftalık düzenli konuşma seansları düzenlenir ve kulüp üyeleri istediği seansa sınırsız girebilir.

LM Club üyesi olmak için yaş aralığı yoktur. Tüm yaş gruplarına uygundur.

Canlı konuşma pratikleri sanal ortamda yapılıyor. Tek ihtiyacınız olan şey telefon/bilgisayarınız ve bir mikrofon. Konuşma pratiğine katılmak için, etkinlikler sekmesine giderek katılmak istediğiniz seans için rezervasyon yapmanız yeterli olacak.

Sözümüzün arkasındayız. LM Club üyeliği aldıktan sonra, size uygun olmadığını ya da fayda sağlamayacağını düşünüyorsanız, 7 gün içinde iade garantisi veriyoruz.

 
Hayır. LM Club’da konuşma pratikleri kü.ük gruplar halinde diğer öğrenenlerle birlikte mentor gözetmenliğinde yapılır. Birebir eğitim almak istiyorsanız, şuraya göz atabilirsiniz.
sss

MAĞAZA

sss

Lingua Book yabancı dil öğrenen herkesin çalışmalarını etkili ve kalıcı kılmasını sağlayacak süresiz ajanda ve not defteridir. Lingua Book yaptığınız çalışmaların takibini sağlamanız, etkili notlar almanız ve öğrendiğiniz bütün yabancı dillerde başarı sağlamanız için dilbilimci ekibimiz tarafından oluşturulmuştur. Çünkü biz biliyoruz ki eğer düzenli çalışarak ilerlemenizi takip ederseniz ve etkili notlar alarak özgüvenli bir şekilde ilerlerseniz başaramayacağınız hiçbir şey yoktur.

 

Yabancı dil öğrenmek isteyen ama başarısız olan çoğu kişinin asıl sorunu bilgi ya da yetenek eksikliği değildir. Motivasyon eksikliği, düzenli çalışmama, düzensiz notlar alma ve tam olarak nereye gittiğini bilmeme yabancı dil öğrenirken öğrencilerin karşılaştığı temel sorundur. Bu sorunu çözmenizde yardımcı olmak için sizlere özel Lingua Book’u oluşturduk. Lingua Book ihtiyacınız olan motivasyonu size sağlayacak, tüm notlarınızı etkili bir şekilde almanızda yardımcı olacak ve öğrenmek istediğiniz yabancı dili başarılı bir şekilde konuşmanızı sağlayacak. Biz size güveniyoruz. Siz de yapabileceğinize inanıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden ilk adımı atın.

 

Ürünlerimizin hep arkasındayız. Eğer Lingua Book’u aldıktan sonra size faydası olmadığını düşünüyorsanız, kullanmadan 7 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz ücretin tamamını geri alabilirsiniz.

 
Hayır. E-kitap olan ürünlerimizi aldıktan sonra anında indirip kendi bilgisayaranızda veya telefonunuzda saklayabileceğiniz için, ekitap olan ürünlerimizin iadesi yoktur.
Need help?